• موقعیت مکانی
 • برنامه کاری
  شبانه روزی
 • مشاوره رایگان
  02144572233
Homeمقاله هاهمه چیزی که باید در مورد فرش بدانید
خانه همه چیزی که باید در مورد فرش بدانید
۰۲
دی
همه چیزی که باید در مورد فرش بدانید
 • همه چیزی که باید در مورد فرش بدانید

همه چیزی که باید در مورد فرش بدانید

از زمان های قدیم، صنایع دستی نقش مهمی در زندگی مردم، به ویژه روستاییان و قبایل داشته اند که علاوه بر معیشت، بخشی از آداب و رسوم و شیوه زندگی آنهاست. تفاوت شرایط آب و هوایی در مناطق مختلف ایران موجب شده است که انواع صنایع دستی که فرش فرش یکی از آنها است. طرح های Kleam اغلب تصاویری از اشکال هندسی به علت روش بافت خاص خود را دارند، با این حال رنگ های متنوع و قدرت هنری دارند. در زیر، ما می خواهیم به شما یک نمای کلی از محصولات فرش فرش و یا دستبند را به آنها بخوانیم.

۱٫ تاریخچه کیلیم

انسان دائما به دنبال زندگی راحت تر است، بنابراین او سعی در استفاده از پوست و مو خود را در کنار حیوانات، که به نوبه خود منجر به چرخاندن اجتناب ناپذیر پشم از بز و گوسفند، و سپس شروع به بافی فرش فرش را دستبند.

“فرش های Pazirik قدیمی ترین کف های طبقه ای است که حدود ۷۰ سال پیش توسط باستان شناسان در دره پارییریک در سیبری کشف شده و حدود ۴۰۰ سال قبل از میلاد تخمین زده شده است.”

۲- معرفی فرش فرش

فرش یک نوع فرش است با این تفاوت که مروارید ندارد و در اندازه های کوچکتر بافته شده است. این محصول هنری منحصر به فرد از پرده های بافته شده و پشم ساخته شده است که اغلب با پنبه و پشم و گاهی اوقات با ابریشم و پشم و نخ های پشمی و پشمی و ابریشم پوشیده شده است. نخ های بافته شده نازک تر و ظریف تر هستند، محصول به پایان رسیده تر است.

۳- نوع کیم

تفاوت میان نخ ها در نخ ها و نقوش ها به دلیل تنوع مناطق جغرافیایی است که آنها را نام های مختلف می نامند.

. گریم لری

. Hearsin’sگلینم

. گیلیم ایل شاهسون

. بلوچ Gaelic

. گلیم خلسه


  مطالب مرتبط
  نظر دهید

  نظر دهید

  تماس سریع