• موقعیت مکانی
 • برنامه کاری
  شبانه روزی
 • مشاوره رایگان
  02144572233
Homeمقاله هافواید شست و شوی فرش
خانه فواید شست و شوی فرش
۲۵
دی
فواید شست و شوی فرش
 • فواید شست و شوی فرش

۱ زندگی فرش ها را گسترش می دهد میانگین عمر فرش بین دو تا سه سال است، زمانی که رنگ الیاف از بین می رود و پیر می شود. نقاطی که برای سال های زیادی باقی می مانند، قطعا اثر خود را بر زندگی فرش ها می گذارند، به همین دلیل اکثر صاحب خانه ها بین دو تا پنج سال به طور مداوم تغییر می کنند. شیوه های شستشو و تمیز کردن مناسب می توانند از وجوه شما محافظت نمایند، به طوری که عمر طول عمر فرش شما را افزایش می دهد، و گاهی اوقات حتی امید به زندگی را سه برابر می کند.

۲ کیفیت هوا را بهبود و محافظت کنید. درست نیست که افراد مبتلا به آسم و آلرژی دوبرابر شده اند که باید مراقب فرش در خانه و در دفتر باشند. در حقیقت، فرش تله آلاینده ها را افزایش می دهد که باعث آلرژی و جلوگیری از نفوذ در دامنه تنفسی می شود. مطالعات انجام شده توسط موسسه ملی سلامت نشان می دهد که بین تشدید علائم آسم با پوشش فرش و فرش وجود ندارد.

۳ نگه داشتن فرش های تمیز یک کار ساده است. اگر قالیچه فرش را به طور منظم انجام دهید، گرد و غبار بهتر از آن است که عمق نفوذ در فیبر فرش را تمیز کند. اگر گرد و غبار به فرش شما نفوذ کند، شما یک جارو برقی قدرت بالا خواهید کشید. با گذشت زمان، این امر ریشه فرش شما را از بین می برد و استفاده مکرر از جارو برقی با فشار بالا سبب آسیب جدی به فرش شما خواهد شد.

۴ گرد و غبار کثیف و گرد و خاک کمتر است. لکه های باقی مانده برای مدت طولانی غبار و گرد و غبار بیشتری را جذب می کنند، بنابراین حذف آنها به سرعت نیاز به فرش را به فرش می دهد.

۵ ظاهر و محیط اتاق یا دفتر را بهبود می بخشد. فرش های تمیز از فراوانی حرفه ای و شخصیت یک خانه یا دفتر صحبت می کنند.

۶ باکتری ها را می کشد و از تشکیل آنها جلوگیری می کند، گرد و غبار مرطوب در فرش محل رشد بسیاری از آلاینده ها، از جمله قالب ها است.

۷ نابود کردن اشکالات و کرم های خوب که به عمق فیبر فرش افتاده است.

۸ برای افراد داخل خانه خوب است. منظم بودن همیشه باعث می شود شما در خانه یا مهمانان احساس خوبی داشته باشید. تمیز کردن فرش مهمترین ابزار برای ایجاد یک احساس خوب است.

۹ فرش شما همیشه زیبا و تازه است. فرش تمیز اجازه می دهد تا فضای خوب در سراسر خانه شما جریان یابد.

۱۰ با نگهداری گارانتی فرش، هزینه خانه خود را افزایش می دهد. بسیاری از کارخانه های فرش به صراحت می گویند اگر روش های تمیز کردن و تمیز کردن نامناسب روی فرش استفاده شود، هیچ ضمانتی ارائه نمی شود. برای آرامش بیشتر، اطمینان حاصل کنید که از شرکت هایی که تمیز و شستشو دارند تضمین می کنید.


  مطالب مرتبط
  نظر دهید

  نظر دهید

  تماس سریع