• موقعیت مکانی
 • برنامه کاری
  شبانه روزی
 • مشاوره رایگان
  02144572233
Homeمقاله هافرش ها را چند سال یک بار بشوییم
خانه فرش ها را چند سال یک بار بشوییم
۲۵
دی
فرش ها را چند سال یک بار بشوییم
 • فرش ها را چند سال یک بار بشوییم

فرش ها را چند سال یک بار بشوییم

آیا در خانه یک کودک جوان دارید؟
اگر در منزل جوان هستید، فرش هایتان بیشتر کثیف هستند. بچه های کوچک مثل شما، به تمیز کردن محل خود توجه نکنید، که امکان ایجاد انواع نقاطی از آب، شیر یا جوهر را روی فرش شما ایجاد می کند. . بسته به نوع و حجم آلودگی در فرش، شما می توانید فرش را به فرش خود دو بار در سال انجام دهید. فرش ها را در ۶ ماه در سال قرار دهید. (برای تمیز کردن فرش در خانه: هشت راه ساده برای تمیز کردن و تمیز کردن فرش در خانه).

آیا در خانه زیاد سفر می کنید؟
اگر شما یکی از خانواده هایی هستید که در خانه زیاد سفر می کنند، فرش شما بیشتر در معرض آلودگی است. با مرور و بررسی توسط خودتان، می توانید متوجه شوید که فرش شما باید شسته شود. همچنین پیشنهاد شده است که فرش های خود را دو بار در سال یک فرش معتبر ارائه کنید. به طوری که فاصله بین هر شستشوی فرش کمتر یا کمتر از ۶ ماه است.

آیا فرش های خود را با جاروبرقی چند بار در ماه تمیز می کنید؟
اگر شما یکی از افرادی هستید که فرش ها را حداقل یک یا دو بار در هفته تمیز کنید. پیشنهاد می شود یک بار در سال یک فرش معتبر به فرش خود بدهید. اما باید بدانید که نقاط در فرش بلافاصله تمیز می شوند. شستشو بر روی لکه تاثیر نمی گذارد، و اسپری در طول زمان با رنگ فرش مخلوط می شود و قسمت رنگ شده را تار می کند.

نتیجه
تابلو فرش در خانه ما در طول سال علاوه بر آلودگی، گرد و غبار را جذب می کند. فقدان فرش های شسته و رفته به طور منظم و به موقع در فرش شما فرش شما را در طول زمان اجرا می کند و یا نرمی خود را از دست می دهد. علاوه بر شستن سطح فرش، فرش ها را در فرش قرار دهید. با توجه به استفاده از اتصالات خاک و لوله، تمام خاک ها از فرش حذف می شوند.


  مطالب مرتبط
  نظر دهید

  نظر دهید

  تماس سریع