• موقعیت مکانی
 • برنامه کاری
  شبانه روزی
 • مشاوره رایگان
  02144572233
Homeمقاله هاراهنمای استفاده از TEXAPON در شرکت های شست و شوی فرش
خانه راهنمای استفاده از TEXAPON در شرکت های شست و شوی فرش
۲۵
دی
راهنمای استفاده از TEXAPON در شرکت های شست و شوی فرش
 • راهنمای استفاده از TEXAPON در شرکت های شست و شوی فرش

راهنمای استفاده از TEXAPON در شرکت های شست و شوی فرش
توازاپن (Tixaphne یا Tashafen، اشتباه تلفظ شده است) یک ریز سفید سفید نیمه شفاف بوی ملایم است، نام علمی که سدیم لوریل اتر سولفات است. TEXAPON در بیشتر محصولات آرایشی بهداشتی مصرف کننده، به ویژه در ایران ساخته شده است. Txapone سورفکتانت یا سورفکتانت آنیونی با فوموئید بالا است.

راهنمای استفاده از مواد شوینده در فرش

فوم از Texagon سبک وزن است و دارای شکل خوب است. تکساپون همچنین در آب نسبتا سخت فوم و حاوی نمک است.
Tsexapone در دو نوع ماهی خرد شده و رایج در بازار یافت می شود که صدف ها برای تولید شامپوهای غیر شفاف، صدف های به اصطلاح و همچنین سیفون ها استفاده می شود. Txapone معمولا با وزن خالص ۷۰٪ و رطوبت بسیار چسبناک عرضه می شود. TEXAPONE در بازار به عنوان SLES شناخته می شود که سدیم لوریل اتر سولفات است.

راهنمای استفاده از Texapone
TEXAPONE در حدود یک ساعت در آب حل می شود. بنابراین ۲ کیلوگرم تکساپون را به یک سطل بزرگ با ۲۰ لیتر آب بریزید و یک ساعت بعد از یک ساعت کامل هم بزنید. سپس آماده مصرف است. بعد از خیساندن حدود نیم لیتر از این محلول را روی فرش قرار دهید و شروع به شستشو کنید.
در عین حال، اگر شما بالا، بهتر است یک ماشین لباسشویی سطل قدیمی و پور ۴ کیلو تاپاپون با ۴۰ لیتر آب و آن را برای حدود یک ساعت روشن کنید. به راحتی پس از یک ساعت از بین برود. بهتر است این کار را در آب سرد انجام دهید. ماده TEXAPONE به طور کامل بدون رنگ است، مدت زمان انبساط آن ۳ سال است، بنابراین پس از گذشت زمان هیچ مشکلی رخ نمی دهد و خواص آن کاهش نمی یابد.


  مطالب مرتبط
  نظر دهید

  نظر دهید

  تماس سریع